اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند
Iran-Netherlands Joint Chamber Of Commerce
 
 
 
بانکING هلند: اهمیت روزافزون امنیت سایبری برای ارائه دهندگان خدمات فناوری اطلاعات
اخبار اتاق

بانکING هلند: اهمیت روزافزون امنیت سایبری برای ارائه دهندگان خدمات فناوری اطلاعات

به گفته ING بانک هلند، ارائه دهندگان خدمات فناوری اطلاعات باید نقش بیشتری در انعطاف پذیری بیشتر شرکت ها در برابر حملات سایبری ایفا کنند. این بانک پیش‌بینی می‌کند که گروهی از شرکت‌های متخصص در امنیت سایبری ظرفیت کافی برای کمک به کسب‌وکارها برای تقویت دفاعی خود را ندارند. به ویژه شرکت های کوچک و متوسط هنوز در این زمینه آمادگی کافی ندارند.
به گفته ING بانک، شرکت‌هایی که زیرساخت‌های فناوری اطلاعات را مدیریت می‌کنند باید برای ارائه خدمات امنیت سایبری نیز گسترش یابند. اگرچه آنها باید برای گسترش تخصص خود سرمایه گذاری کنند، اما در نهایت این کار نتیجه خواهد داد، زیرا بانک انتظار دارد شرکت ها تا سال 2025 تا 11 میلیارد یورو برای امنیت سایبری هزینه کنند.
همچنین ING بانک خاطرنشان می کند که تهدید حملات سایبری در حال افزایش است. این بانک کل خسارت وارد شده به شرکت های هلندی را بین 8 تا 12 میلیارد یورو تخمین می زند که عمدتاً ناشی از، از دست دادن گردش مالی، از دست دادن مشتریان و هزینه های مورد نیاز برای بازگرداندن وجهه یک شرکت پس از حمله است. صدمه به شهرت و از دست دادن مالکیت معنوی از دیگر هزینه هاست.
باج افزار که رایانه ها را با رمز عبوری که پس از پرداخت باج، می توان ارائه کرد رمزگذاری می کند، شاخه پررونقی از جرایم سایبری است. از نیمه دوم سال 2019 تا نیمه اول سال 2021، تلاش برای حملات، بیش از سه برابر شده است. طبق گفته Cyberveilig Nederland، معمولاً باج بین 0.4 تا 2 درصد گردش مالی است.
برای شرکت ها، این تنها بخش کوچکی از کل خسارت وارد شده است. چراکه مدت زمانی که سیستم‌ها از کار افتاده‌اند و دوره‌ای که برای برگرداندن نیاز است بسیار هزینه بر خواهد بود. / NLTimes


تاریخ خبر: 14001103


گزارش روزنامه اعتماد از نشست تخصصی دیپلماسی بین المللی انرژی و کارآفرینی که به همت اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند در دانشگاه تهران برگزار گردید.
تورم سالانه در هلند به 10.2 درصد کاهش می یابد
رشد اقتصادی هلند در سه ماهه اول سال 2022 راکد بود
دولت جدید هلند سوگند یاد کرد
صادرات محصولات کشاورزی هلند در سال 2021 به بیش از 100 میلیارد یورو رسید

آرشیو
آخرین اخبار و رویدادها
جستجوی خبری
 

آخرین اخبار و اطلاعیه ها
گزارش روزنامه اعتماد از نشست تخصصی دیپلماسی بین المللی انرژی و کارآفرینی که به همت اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند در دانشگاه تهران برگزار گردید. محمدحسین عادلی در نشست تخصصی «دیپلماسی بین المللی انرژی و کارآفرینی» مطرح کرد: حتی چین و روسیه هم منافع ملی خود را دنبال می کنندگروه...
ادامه مطلب...
طبق هماهنگی های بعمل آمده اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند با سفارت هلند در ایران و شرکت هلندی Dutch Energy Solutions، به اطلاع می رساند سومین مرحله وبینار تکنولوژی هیدروژن 29 تیر ماه 1401 برگزار خواهد شد.چنانچه علاقمند به حضور در این کارگاه می باشید لطفا ایمیل آدرس خود را...
ادامه مطلب...


تبلیغات

 
 نشانی اتاق: تهران، میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، کوچه افشار، پلاک 8، طبقه 4 اتاق بازرگانی ایران و هلند
تلفن تماس: 1349-8838-21-98+
پست الکترونیک: info@iranholland.com

 
نمایش سایت در زبان های دیگر: English