اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند
Iran-Netherlands Joint Chamber Of Commerce
 
 
 
هلندی ها سال گذشته 1.5 میلیارد یورو برای دوچرخه های جدید هزینه کردند
هلندی ها سال گذشته 1.5 میلیارد یورو برای دوچرخه های جدید هزینه کردند

اخبار اتاق

هلندی ها سال گذشته 1.5 میلیارد یورو برای دوچرخه های جدید هزینه کردند

دو سازمان‌ کاربران جاده‌ای RAI Vereniging و BOVAG اعلام کردند که فروش دوچرخه‌های برقی از فروش دوچرخه‌های جدید و سنتی برای اولین بار در سال گذشته بیشتر بود.
به گفته این انجمن ها، دوچرخه سواران سال گذشته بیش از 900.000 دوچرخه جدید خریداری کردند که 52 درصد آنها برقی بودند. علاوه بر این، 400.000 دوچرخه دست دوم دیگر نیز دست به دست شدند.
اما این انجمن ها گفتند که فروش دوچرخه به دلیل مشکلات در زنجیره تامین به طور کلی کاهش یافته است و برای اولین بار از سال 2017 به زیر یک میلیون رسیده است. تعداد دوچرخه های جدید فروخته شده نسبت به سال قبل 16 درصد کاهش یافت و فروش دوچرخه های الکترونیکی نیز 12 درصد کاهش یافت.
میانگین هزینه یک دوچرخه جدید کمی بیش از 1600 یورو بود، در حالی که یک دوچرخه الکترونیکی کمتر از 2400 یورو هزینه داشت. در مجموع، هلندی ها سال گذشته 1.5 میلیارد یورو برای دوچرخه های جدید به اضافه 177 میلیون یورو برای دوچرخه های دست دوم هزینه کردند. / DutchNews


تاریخ خبر: 14001224


گزارش روزنامه اعتماد از نشست تخصصی دیپلماسی بین المللی انرژی و کارآفرینی که به همت اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند در دانشگاه تهران برگزار گردید.
تورم سالانه در هلند به 10.2 درصد کاهش می یابد
رشد اقتصادی هلند در سه ماهه اول سال 2022 راکد بود
دولت جدید هلند سوگند یاد کرد