اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند
Iran-Netherlands Joint Chamber Of Commerce
 
 
 
بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت شوینده با مشارکت شرکتهایی از هلند در تهران آغاز به کار کرد
بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت شوینده با مشارکت شرکتهایی از هلند در تهران آغاز به کار کرد

اطلاعیه ها

بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت شوینده با مشارکت شرکتهایی از هلند در تهران آغاز به کار کرد


در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، در کنار شرکت هایداخلی، شرکت ها و نمایندگانی از 19 کشور مختلف جهان شامل هلند، چین، ترکیه، آلمان،فرانسه، ایتالیا، امارات متحده عربی، مالزی، هندوستان، اسپانیا‌ کره جنوبی،لهستان، انگلستان، بلاروس، اسلوونی، سنگاپور، پرتغال و برزیل خدمات خود را به نمایشگذاشته اند.

در این نمایشگاه، انواع مواد شوینده و پاک کننده محصولات سلولزی آرایشیو بهداشتی، محصولات محافظتی پوست، دهان، دندان و رنگ مو، عطر، ادوکلن و اسپریخوشبو کننده و محصولات بهداشتی منزل، مواد اولیه واسطه ای، خدمات بازرگانی ومشاوره‌ای و همچنین انواع دستگاه ها، صنایع، خط تولید، تجهیزات و ماشین آلات اینحوزه به نمایش گذاشته شده است.

این نمایشگاه در راستای تحقق شعار امسال برگزار و تلاش شده است شرکت هاو واحدهای تولیدی ایرانی حضور پررنگ‌تری داشته باشند، بر این اساس تعداد مشارکتکنندگان داخلی نسبت به سال گذشته از 237 شرکت به 300 شرکت افزایش یافته است.

متراژ استفاده شده در نمایشگاه امسال نسبت به دوره پیشین 12 درصد افزایشداشته است. این نمایشگاه در فضایی افزون بر 36 هزار مترمربع در 14 سالن و فضای بازنمایشگاهی برپا شده است است.

معرفی و شناساندن محصولات جدید تولید داخل، جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلیو خارجی، کمک به تولید، ایجاد زمینه فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی، توسعه صادرات و یافتنبازارهای جدید، اطلاع از آخرین استانداردهای علمی و پژوهشی خارجی، اشتغال زایی،تعامل بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، معرفی توانمندی‌های شرکت‌های داخلی و کشفاستانداردهای بالقوه در داخل کشور از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

این نمایشگاه از امروز تا نهم اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌هایبین‌المللی تهران آماده بازدید علاقه مندان است.

این نمایشگاه توسط حسین اسفهبدی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بینالمللی افتتاح شد.

منبع خبر: ایرناتاریخ خبر: 13970206
آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالانه اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند به شماره ثبت 47491 و شناسه ملی 14008415736
بیست و نهمین نمايشگاه بين المللی صنايع کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات و صنايع وابسته - ايران آگروفود 2022
یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس)
نمایشگاه ایران آگروفود | بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته تهران سال ۱۴۰۰
چه نوع ویزاهایی برای ایران صادر می‌شود؟

آرشیو
آخرین اخبار و رویدادها
جستجوی خبری
 

آخرین اخبار و اطلاعیه ها
گزارش روزنامه اعتماد از نشست تخصصی دیپلماسی بین المللی انرژی و کارآفرینی که به همت اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند در دانشگاه تهران برگزار گردید. محمدحسین عادلی در نشست تخصصی «دیپلماسی بین المللی انرژی و کارآفرینی» مطرح کرد: حتی چین و روسیه هم منافع ملی خود را دنبال می کنندگروه...
ادامه مطلب...
طبق هماهنگی های بعمل آمده اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند با سفارت هلند در ایران و شرکت هلندی Dutch Energy Solutions، به اطلاع می رساند سومین مرحله وبینار تکنولوژی هیدروژن 29 تیر ماه 1401 برگزار خواهد شد.چنانچه علاقمند به حضور در این کارگاه می باشید لطفا ایمیل آدرس خود را...
ادامه مطلب...


تبلیغات

 
 نشانی اتاق: تهران، میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، کوچه افشار، پلاک 8، طبقه 4 اتاق بازرگانی ایران و هلند
تلفن تماس: 1349-8838-21-98+
پست الکترونیک: info@iranholland.com

 
نمایش سایت در زبان های دیگر: English