اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند
Iran-Netherlands Joint Chamber Of Commerce
 
 
 
برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و فرآورده‌های لبنی با حضور 106 شرکت خارجی از جمله هلند
برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و فرآورده‌های لبنی با حضور 106 شرکت خارجی از جمله هلند

اطلاعیه ها

برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و فرآورده‌های لبنی با حضور 106 شرکت خارجی از جمله هلند


پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته (IRANPLEX 2016) با حضور 373 شرکت داخلی و 106 شرکت خارجی از تاریخ 6 تا 9 آبان ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزارخواهد شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، در این رویداد نمایندگانی از کشورهای هلند، فرانسه، چین، آلمان، ایتالیا، اتریش، اسپانیا، بلژیک، ترکیه، دانمارک، برزیل، استرالیا، هند، کره، مجارستان، تایوان، رومانی، سنگاپور و کانادا   حضور دارند.
در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته، بنگاه‌های اقتصادی محصولات خود را در گروه‌های کالایی محصولات دارویی، خوراکی، ماشین‌آلات و تجهیزات، دام زنده به نمایش می‌گذارند.
برگزاری این نمایشگاه در دو بخش داخلی و خارجی، در راستای معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت تعامل با تولید‌کنندگان، بازرگانان و متخصصان، آشنایی با آخرین دستاوردها، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری و ... از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
این نمایشگاه در فضایی به وسعت بیش از 28 هزار متر‌‌مربع برگزار می‌شود و فرصت مناسبی برای مشارکت‌کنندگان داخلی فراهم می‌آورد تا نسبت به انجام برنامه‌ریزی‌های مناسب برای جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی در تولید محصول مشترک با انتقال دانش فنی و تکنولوژی اقدام کنند.
منبع خبر: سازمان توسعه تجارت ایرانتاریخ خبر: 13950802
آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالانه اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند به شماره ثبت 47491 و شناسه ملی 14008415736
بیست و نهمین نمايشگاه بين المللی صنايع کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات و صنايع وابسته - ايران آگروفود 2022
یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس)
نمایشگاه ایران آگروفود | بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته تهران سال ۱۴۰۰
چه نوع ویزاهایی برای ایران صادر می‌شود؟

آرشیو
آخرین اخبار و رویدادها
جستجوی خبری
 

آخرین اخبار و اطلاعیه ها
گزارش روزنامه اعتماد از نشست تخصصی دیپلماسی بین المللی انرژی و کارآفرینی که به همت اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند در دانشگاه تهران برگزار گردید. محمدحسین عادلی در نشست تخصصی «دیپلماسی بین المللی انرژی و کارآفرینی» مطرح کرد: حتی چین و روسیه هم منافع ملی خود را دنبال می کنندگروه...
ادامه مطلب...
طبق هماهنگی های بعمل آمده اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند با سفارت هلند در ایران و شرکت هلندی Dutch Energy Solutions، به اطلاع می رساند سومین مرحله وبینار تکنولوژی هیدروژن 29 تیر ماه 1401 برگزار خواهد شد.چنانچه علاقمند به حضور در این کارگاه می باشید لطفا ایمیل آدرس خود را...
ادامه مطلب...


تبلیغات

 
 نشانی اتاق: تهران، میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، کوچه افشار، پلاک 8، طبقه 4 اتاق بازرگانی ایران و هلند
تلفن تماس: 1349-8838-21-98+
پست الکترونیک: info@iranholland.com

 
نمایش سایت در زبان های دیگر: English